Cumhurbaşkanı Gül'den bilgisayar isteyen görme engelli gazi, | Gazi TV

Cumhurbaşkanı Gül’den bilgisayar isteyen görme engelli gazi,

Bu haber 18 Ocak 2013 - 1:35 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.
Cumhurbaşkanı Gül’den bilgisayar isteyen görme engelli gazi,

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den şehit yakınları ve gaziler için verdiği yemekte bilgisayar isteyen gaziye, Afşin Kaymakamlığı tarafından görme engelliler için özel olarak tasarlanmış dizüstü bilgisayar

 

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den şehit yakınları ve gaziler için verdiği yemekte bilgisayar isteyen gaziye, Afşin Kaymakamlığı tarafından görme engelliler için özel olarak tasarlanmış dizüstü bilgisayar hediye edildi. 


        Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından terörle mücadelede gözlerini kaybeden Veli Dal adlı gaziye, görme engelliler özel olarak tasarlanmış dizüstü bilgisayar verildi. 


        Afşin Kaymakamı Faik Arıcan, makamındaki bilgisayar tesliminde yaptığı konuşmada, “Ülkemizde huzurlu bir şekilde yaşıyorsak şehitlerimizin ve gazilerimizin fedakârca gayretleri sonucundadır. Bizler de şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin bundan sonraki hayatlarını daha rahat ve kaliteli geçirebilmeleri için gayret ve çaba harcıyoruz. Bu kapsamda Afşin Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla görme engellilere özel ekran okuma programlı diz üstü bilgisayar hediye ettik. Umarım bilgisayarla iletişim ağını güçlendirmiş oluruz ve daha kaliteli bir hayat sürdürmesine vesile oluruz.” dedi.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız : http://www.stargundem.com/ajanslar/cumhurbaskani-gulden-bilgisayar-isteyen-gorme-engelli-gazi-istegine-kavustu-179188.html

Yorumlar

Yorumlar