Cennetin Güzellikleri Ruhumuza İşlesin | Gazi TV

Cennetin Güzellikleri Ruhumuza İşlesin

Bu haber 15 Mayıs 2013 - 3:31 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.
Cennetin Güzellikleri Ruhumuza İşlesin

Bitlis Şehit Aileleri Derneği Başkanı Seyfettin APAK Hatay’ın Reyhanlı ilçesine yapılan hain saldırıyı kınayarak hayatını kaybeden vatandaşlarımıza baş sağlığı mesajı yayınladı.

 

Açıklamasında Reyhanlı’daki hain saldırıya sert tepki gösteren Başkan Apak, duyduğu derin üzüntüyü ifade ederek, hayatlarını kaybeden vatandaşlara Allah‘tan rahmet diledi.


Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin, Allah korkusunu kalbimizden silmeyelim imanı hayat felsefesi olarak bilmeyiyiz.


Türkiye Cumhuriyetine yönelik yapılan Terörizmi ve getirdiği her türlü yansımasını Şehit Aileleri ve Gaziler olarak kınıyoruz.


 

 

Başkan Apak “Hatay‘ın Reyhanlı ilçesinde yaşanan hain saldırıda hayatını kaybeden çok sayıda vatandaşımızın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Bu hain saldırıda, yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar, yaşamını yitiren vatandaşlarımızın yakınlarına, Hatay halkına ve tüm Milletimize başsağlığı diliyorum.


İnşallah daha fazla üzücü haberler duymayız çünkü gerçekten bu ülke terörizmi ve getirdiği her türlü yansımasının çok bedelini ödedi, Rabbim bir daha bu bedelleri ödemeyi bu millete göstermesin ” dedi.


Yorumlar

Yorumlar