Bu Vatan Hepimizin! | Gazi TV

SON DAKİKA

Bu Vatan Hepimizin!

Bu haber 14 Kasım 2012 - 10:29 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Bu Vatan Hepimizin!

Sitemiz köşe yazarlarından Gazimiz Sn. Sebahattin ASLAN’ın köşe yazısını sizleri için yayımlıyoruz.

 

   Bu yazdıklarım sizce önemli olmayabilir. Sizin ŞEHİT düşmeyen GAZİ olmayan bir yakınınızda olmayabilir veya hiç asker yakınınızda olmayabilir. Ancak Müslüman ve duyarlı bir insan olarak vicdanınız, kalbinizde azıcık acıma hissi merhamet var ise bunları bütün insanlığa duyurun…

 

 

   Doğu ve güney doğuda yüzlerce hatta ve hatta binlerce şehit verdik ve halende vermekteyiz. Hiç düşündünüz mü? Kaç ANNE, BABA evlatsız kaç bayan eşsiz, kaç çocuk BABASIZ kaldı kaç kardeş canını yitirdi hiç düşündünüz mü? Peki, hiç düşündünüz mü bu şehitlerimizi neden verdik? Niçin verdik? Ben size dilimin döndüğünce anlatmaya çalışayım ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ve Silah arkadaşlarının yani ÇANAKKALEDE destan yazan dedelerimizin bize armağan ettikleri kanla canla şehitler vererek GAZİLER vererek aldığımız ve VATAN yaptığımız bu toprakları böldürtmemek sahip çıkmak atasına layık birer torun olarak kalmak bağımsızlığımıza helal getirmemek ve rahatça huzurla yaşamak için bu şehitleri veriyoruz. Ancak ŞEHİTLERİMİZ için GAZİLERİMİZ için çok duyarlı olduğumuz da söylenemez. Sizlerin ailenizde ŞEHİT veya GAZİLER olmayabilir ancak ŞEHİT, GAZİ olan her asker, polis, öğretmen sizlerin kardeşi, evladı, abisi sizlerden biri sizler için sizlerin huzuru rahatı güveni için sizlerin rahat uyuması okuması yaşaması için canlarını feda ettiler ŞEHİT oldular GAZİ oldular. Onlar benim canım kanım benim bir parçam diye hiç düşündünüz mü? Şehidimin ailesine gazime nasıl destek olurum yardımcı olurum ne yaparlar neredeler şehidimin çocuğu nasıl okuyor mu devlet millet adına sahip çıkıyor mu? Ne yerler ne içerler ne yaparlar dediniz mi? Ben söyleyeyim çoğunuz için bu cevap? HAYIR düşünmediniz…

 

 

   Bu vatanı bölmeye çalışanları hepimiz çok çok iyi biliyoruz onların oyununa gelmemek için onları sevindirmemek için TÜRKÜ, LAZI, ARABI, KÜRDÜ birlik beraberlik içinde olmak şart bizlerin olmazsa olmazı olmalı birlik beraberlik. Şuan bizler ŞEHİTLERİMİZ için bir şeyler yapmak istiyorsak bir daha şehit gelmesin diyorsak birlik beraberlik çok önemli artı terör örgütünün gelir kaynakları çok önemli bunlardan biri kaçakçılık sigarasından mazotuna çayından oyuncağına tütününden aklınıza kaçak yasadışı yollardan giren her şey askerimize polisimize kurşun olarak geri dönecektir. Bu kaçaklara özellikle sigara ve mazota verilen paralar Mehmetçiğimizin canını yakacak anneler evlatsız çocuklar babasız kalmasına sebep olacaktır. Bu kaçak malları almamak bizler için en iyisidir en mantıklısıdır. Bunlara verdiğimiz paraya devam edersek sizde şehitlerden gazilerin vebalinden sorumlusunuz demektir. Bunu tüm çevrenize yayın söyleyin duyurun lütfen çünkü bu vatan hepimizin şehitler gaziler bizim kardeşimiz evladımız kendi ailenizden biri şehit gazi olmadı diye duyarsız kalamazsınız ileride kendi ailenizden eğer siz bu kaçak ürünlere para verdiğiniz sürece şehit gazi gelmesini de engelleyemezsiniz.

 

 

   Vatanı böldürüp köle gibi yaşamayı istiyorsanız devam edin. Ama unutmayın kaçak sigara mazotu almaya devam ettiğiniz sürece terör örgütü sevinecek bizler üzüleceğiz. Şayet bir gün gelirde sizinde evladınız şehit gazi olursa o zaman anlarsınız bu dediklerimi. Şimdi birçoğunuz diyebilir kaçak mazot sigara ucuz hesaplı kesemi düşünmek zorundayım diyebilir. Varsın şehit gazim gelmesin ülkem bölünmesin bölücüler kazanmasın bende o mereti içmeyim kullanmayım. Sevgili gençler terör örgütünün gelir kaynağı malum kaçakçılık esrar eroin bunlardan uzak durun sizler bu ülkenin geleceğisiniz sizler ülkemizin göz bebeklerisiniz. Bu toprakları kanlarıyla canlarıyla vatan yapan atalarımız dedelerimize dedelerimiz babalarımıza babalarımız bizlere emanet etti bizler şimdiye kadar sahip çıktık çıkıyoruz da. Sizler de emanet edilen uğrunda şehit gaziler verilen bu vatanı çocuklarınız için koruyacak sahip çıkacaksınız tam bağımsız hür yaşamak için buna mecbursunuz.

 

 

   BU TOPRAKLARI VATAN YAPAN ULU ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ ŞÜKRANLA ANIYOR BU VATAN İÇİN KAN VERMİŞ BEDEL ÖDEMİŞ TÜM GAZİLERİMİZEDE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM. UNUTMAYIN BU VATAN BİZİM BU VATAN HEPİMİZİN. SEN YAŞA Kİ VATAN YAŞASIN.   

   Gazi Sebahattin ASLAN

 

 

   Mail Adresi: aslanbey_1970@hotmail.com

   Tel. No: 0 546 602 78 58

Yorumlar

Yorumlar