Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Ziyaret | Gazi TV

Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Ziyaret

Bu haber 07 Haziran 2013 - 13:00 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.
Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Ziyaret

Bitlis şehit aileleri derneğinden aile ve sosyal politikalar il müdürlüğüne ziyaret bulundu;

Bitlis Şehit Aileleri Derneği yönetim kurulu başkanı Seyfettin APAK ve Dernek yönetim kurulu üyeleri Bitlis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne ziyarete bulundular. 


            İl Müdürü Sayın İsmail YOLDAŞ’ı makamında ziyaret ederek çeşitli konularla ilgili bilgi alışverişi yapılarak renkli anlar yaşandı, Şehit Aileleri ve Gazilere gösterdiği yoğun ilgi ve desteklerden dolayı Dernek Yönetim Kurulu başkanı Seyfettin APAK tüm şehit aileleri ve gazi adına Sayın İsmail YOLDAŞ’a Teşekkür ederek;


           Sayın İsmail YOLDAŞ ziyaretten memnuniyeti dile getirerek ilimizde faaliyete bulunan Bitlis Şehit Aileleri Derneğimizin bölgemizde bulunan şehit aileleri ve gazilere rehberlik etiklerini ve genç kardeşlerimizin çalışmalarında ve faaliyetlerinde bölgeye örnek olduklarını, Dernek yönetimin genç olmasının ve sosyal medyayı ve güncel mevzuatları sürekli takip etmenin avantajını kullandıklarını ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar temennisinde bulundu..


           Ardından İl Müdür yardımcısının makamına geçen heyet burada müdürlükte çalışan şehit yakını ve gazi yakınları ile beraber güzel ve samimi bir sohbet gerçekleştirildi İl Müdür yardımcısı Şerafettin beyle çok koyu bir sohbet ortamı oluştu. Bitlis Şehit Aileleri Derneği Yönetim Kurulu tüm ildeki kamu kurum ve kuruluşlarda çalışan Şehit yakınları, Gazi ve Gazi yakınlarını ile ilgili kurum amirleri makamlarında ziyaret edeceklerini ve kamuda çalışan şehit yakınları ve gaziler ile kurum amirleri arasında köprü olacaklarını ifade etiller. Dernek heyeti ilk olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımıza Bağlı İl Müdürlüğümüz ve orada çalışan şehit ve gazi yakınları ziyarete bulundu. Dernek Genel Sekreteri İhsan UYANIK şu şekilde ifade etti. Biz Şehit Aileleri ve Gaziler Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı altında kurulan Şehit ve Gazi yakınları Daire Başkanlığı olması münasebetiyle en çok şehit ailelerimizin ve gazilerimizin ileriki yıllarda iş ve işlemlerinin yoğun olacağı bir kurum olduğunun bilincindeyiz buna istinaden ilk olarak bu kurumumuzu ziyarete ederek şehit ailelerimize ve gazilerimize gösterdikleri ilgiden ve destekten dolayı teşekkür etmeyi tüm şehit aileleri ve gazilerimiz adına kendimize bir görev bildi, İl Müdürlüğünde çalışan şehit ve gazi yakınlarımıza çalıştıkların kurumun ne kadar kendi camiamız için önemli olduğunu ve burada çalışarak ne kadar büyük bir sorumluluğun içerisinde bulunduklarını çünkü bir bedel ödeyeni en iyi anlayan o bedeli yaşamış olan insanların olduğunu ifade ederek şehit ve gazi yakınlarımızın çalıştıkları ortamları yerinde görme fırsatı bulduğumuz için mutluyuz. Dedi Dernek Başkanı Sayın Seyfettin APAK kurumda çalışan şehit ve gazi yakınlarımızın sıkıntılarını dinleyerek şunları ifade etti. Bizler bu vatana ve bu millete emanet olmuşsak da siz şehit ve gazi ailelerimizde Biz Dernek Yönetimine emanetsiniz sizlerin ülkemiz yaşam refahına ulaşmanıza ve daimi haklarınıza kavuşmanız için yılmadan mücadeleye devam edeceğiz, Dedi.  Dernek yönetimi Bitlis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğün temaslarını tamamladı.

 

 

Yorumlar

Yorumlar