Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Güroymak ( Norşin) İlçe Ka

Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Güroymak ( Norşin) İlçe Ka

16/11/2013 0 Yazar: Gaziler Net
Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Güroymak ( Norşin) İlçe Ka

Bitlis Şehit Aileleri Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Apak, Dernek Başkanı Yardımcısı Önder AKKAYA, Dernek Proje Sorumlusu Kerim APAK ve Güroymak Şehit Aileleri Temsilcisi Behram ÖZTÜRK Güroymak Kaymakamı Sayın Çağlayan KAYA’yı Makamında Ziyarete bulunuldu.

Bitlis Şehit Aileleri Derneği Başkanı Seyfettin APAK Derneklerinin son dönemlerde yaptıkları faaliyetle ilgili Sayın Kaymakam Çağlayan beye bilgi vererek.  Güroymak Kaymakamlığına Atandığı ilk hafta itibaren Güroymak ilçesinde bulunan Şehit Aileleri ve Gazilerin evlerini ziyaret ederek ailelerin sıkıntılarını direk ve yerinde dinlemelerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Sayın Kaymakam KAYA’ya ilçede oturan tüm Şehit ve Gazi aileleri adına Teşekkür ettiğini ifade etti.


            Güroymak Kaymakamı Sayın Çağlayan KAYA daha önce görev yaptığımız yerler gibi burada bulunan Şehit aileleri ve gazilerimiz için Elimizden gelen tüm imkânları seferber edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın onlar bize Şehitlerimizin emanetidir. Biz devlet olarak her daima Şehitlerimizin yadigârlarının ve kahraman gazilerimizin yanında olacaklarını dile getirdi. Bitlis ilimizde Şehit ve Gazilere yönelik bir derneğin ve buna bağlı olarak ilçelerimizde Dernek temsilciliklerin olmasını güzel bir lütuf olduğunu ve buradaki ailelerin bir çatı altında toplandıklarını görmekle beraber aktif bir derneğin olmasından ve kendilerini de ziyaret etmelerinden memnun olduklarını belirti.


            Dernek Heyeti sonra İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek burada görev yapan Emniyet mensupları ile sohbet etti. Akabinde Güroymak İlçemizin en güzel parkı ve Şelale Çay Bahçesinde kısa bir çay mollası ve Güroymak ilçe temsilcisi Behram ÖZTÜRK’ten ilçe ile ilgili Şehit Aileleri ve Gazilerin genel sıkıntılarının raporlarını alarak ilçeden ayrıldılar.

Yorumlar

Yorumlar