Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Erzurum Şubesine Ziyaret | Gazi TV

SON DAKİKA

Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Erzurum Şubesine Ziyaret

Bu haber 22 Mayıs 2012 - 14:52 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Erzurum Şubesine Ziyaret

Bitlis Şehit Aileleri Derneği Başkanı Seyfettin Apak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Şubesini ziyaret ettiler. Şube Başkanı Recep Akgül tarafından kabul edilen Dernek Başkanı Seyfettin Apak, Başkan Yardımcısı Orhan Özdemir, Servet Karabaş, Servet Ak ve Önder Akkaya ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Bitlis’teki çalışmaları hakkında Başkan Recep Akgül’e bilgi veren Seyfettin Apak projelerini tek tek anlatarak Erzurum Şubesinin yanlarında olmalarını istedi. Birlik ve beraberlik içerisinde doğuda bulunan şehit ailelerine ve gazilerimize yakışır hizmet yapmak istediklerini bildirdi.

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Başkanı Recep Akgül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti bildirerek. Şehit aileleri ve gazilerimize hizmet eden herkesin yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz dedi. Erzurum’daki çalışmalar hakkında bilgiler vererek, çektikleri sıkıntıları da anlattı. Daha sonra Seyfettin Apak ve Yönetim Kurulu üyeleri Erzurum Şehit Aileleri Dernek Başkanı Hatem Tetik ve Muharip Gaziler Dernek Başkanı Salih Mesci’yi ziyaret ettiler. Bitlis’li öğrencilerin düzenlemiş oldukları geceye katıldılar.

 

Şube Başkanı Sayın Recep AKGÜL ziyaret anısına Bitlis Şehit Aileleri Derneği Başkanı Seyfettin Apak’a Bakır tabak ve derneğin logosunu hediye etti.


Yorumlar

Yorumlar