Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Duyuru

Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Duyuru

18/12/2012 0 Yazar: Gaziler Net
Bitlis Şehit Aileleri Derneğinden Duyuru

” Kim Allah içinse, Allah da onun içindir “

 

     MAĞDUR ŞEHİT YETİMLERİNİN HAKLARI VE DİĞER HAKLARIMIZ İÇİN ANKARA’YA GÖRÜŞMEYE GİDİLİCEKTİR.


                 İçişleri Bakanlığından terör eylemleri nedeniyle şehit ve malul olanların yakınlarının ve çalışabilecek durumdaki malullerin kamu kurum ve kuruluşlarında istihdamı hakkında yönetmenlik 11 Aralık 2012 tarihli ve 28494 sayılı ile Salı günü resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.  

 

                Buna istinaden Bitlis Şehit Aileleri Derneği olarak Yönetmenlikte netlik ve açıklık olmayan bazı maddeler ile ilgili görüşülmek üzere öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlı, İçişleri Bakanlığı, AK Parti, MHP, CHP Temsilcileri ve Millet Vekilleri ile yönetmelikle mağdur duruma düşen Şehit yetimlerin durumları ile ilgili bilgi verilerek İçişleri Bakanlığı tarafından çıkarılacak bir GENELGE ile bu mağduriyetlerin giderilmesi için görüşmeler yapılacaktır.

 

 

                Türkiye’de bulunan tüm Şehit ve Gazi Dernek Başkanlarına veya Temsilcilerine Bizimle beraber illerinde bulunan şehit ailelerimiz ve gazilerimizin sıkıntıları dile getirmek için 19.12.2012 tarihinden itibaren Çarşamba, Perşembe ve Cuma Günü olmak üzere 3 gün buyunca çeşitli görüşmeler yapılacaktır. Sorunları dile getirirken bizlerle birlikte olmak isteyen Dernek Başkanları ve Temsilcileri aşağıdaki irtibat bilgilerinde bize ulaşabilirler.

                                      

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ:


Bitlis Şehit Aileleri Derneği Başkanı Seyfettin APAK     : 0507 410 49 13

Çanakkale Şehit Aileleri Derneği Gökhan US               : 0533 221 53 53

Hakkari Şehit Aileleri Derneği Temsilcisi Uğur KAYA    : 0532 609 77 41

 

Yorumlar

Yorumlar