Bitlis Şehit Aileleri Derneği'den Ziyaret. | Gazi TV

Bitlis Şehit Aileleri Derneği’den Ziyaret.

Bu haber 04 Ekim 2013 - 10:17 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.
Bitlis Şehit Aileleri Derneği’den Ziyaret.

Bitlis Şehit Aileleri Derneği’den Tatvan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğüne Ziyaret.

Bitlis Şehit Aileleri Derneği Başkanı Seyfettin APAK ve Başkan Yardımcısı Önder AKKAYA, Tatvan ilçemizde Aile Sosyal Politikalar Bağanlığına Bağlı Sosyal  Hizmet Merkezi Müdürlüğüne Ziyarete Bulundu. Tatvan SHM Müdürü Nesip GÜNGÖR’ün Yeni Görevi Kutlandı SHM de bulunan Şehit ve Gazi Çocuklarının durumları ile ilgili bilgi alındığın. İlçemizde Bulunan Şehit Aileleri ve Gazilerimiz ile ilgili güzel çalışmalar ve faaliyetlerin olması temennisinde bulunuldu.   SHM Müdürü Nasip GÜNGÖR Merkez Bünyesinde Şehit ve Gazileri ile ilgili bir birimlerinin olduğunu ve bu birim iş ve işlemlerinin Şehit Çocuğu  Yusuf ÖZDEMİR Personelimizin yürüdüğünü dile getirdi. Aile Sosyal Politikalar Bakanlığının Şehit aileleri ve Gazilere verdiği önemi Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin yaşam seviyesini  artırmak toplum içindeki saygınlık kimliğinin korunması ve her türlü sosyal imkanların sağlanması için sürekli olarak yeni ve güncel haklar verilmesi için çalışılmaktadır. Bu hakların verilmesi için Şehit Aileleri ve Gazilerimize yönelik olarak kurulan Sivil Toplum kuruluşlara büyük iş ve işlemler düşmektedir. Aile Sosyal Politikalar Bakanlığımız ve Tüm Taşra Müdürlükleri ile Sosyal Hizmet Merkezleri Dernekler ve Kuruluşlarla sürekli bilgi alışverişi yaparak ailelerimiz için en iyi çalışmaları hedeflemektedir.


            Sayın APAK Tatvan Sosyal Hizmetler Merkezindeki Şehit Aileleri ve Gaziler Biriminin Bir Şehit Çocuğuna verilmesini Taktir ederek. Müdürümüzü Bu hassas birime verdiği personelin ne kadar güzel çalışmalara zemin hazırlayacağını ve memnuniyetini dile getirdi.


             Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü ve Personellerin Şehit Aileleri derneğinin Ziyaretinden duydukları memnuniyetlerini  ifade ederek ziyaret sona erdi.

Yorumlar

Yorumlar