Bitlis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden Şehit Ail

Bitlis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden Şehit Ail

05/09/2013 0 Yazar: Gaziler Net
Bitlis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden Şehit Ail

Bitlis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Mehmet Emin ÇAKAR ve Müdür Yardımcısı Sayın Şerafettin MURRE ile beraber Bitlis Şehit Aileleri Derneğini Ziyarete Bulundu.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin APAK ve yönetim kurulu üyeleri ile şehit aileleri ve gazilerin hazır bulunduğu görüşmede Sayın Mehmet Emin ÇAKAR ile Aileler arasında sıcak ve çok samimi bir sohbet gerçekleşti.


              Sayın ÇAKAR’ın yaptığı açıklamada Bitlis İline yeni atandığını ancak böyleye yabancı olmadığını ve geldiği Bingöl ilindeki şehit ve gazi aileleri ile sürekli görüştüğünü her türlü sıkıntılarında yardımcı olmaya çalışıldığını bununda aynen Bitlis’te devam edeceğini ve Bitlis’e atanmadan önce Bitlis Şehit Aileleri Derneğinin Bingöl Şehit Aileleri Derneği (BİŞHAK) ile Beraber Bölgedeki Şehit Aileleri ve Gaziler için yaptıkları çalışmaları takip ettiğini ve bölgede aktif rol aldıklarını biliyordum. atanmam vesilesiyle derneği ziyaret etmek ve bölgede yapacakları çalışmalarda her türlü desteği vereceğimizi dile getirmek istiyorum. Dedi.


              Sayın APAK’ın açıklaması Şehit Aileleri ve Gaziler olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve İl müdürlüğümüzle sürekli olarak ailelerimiz için çalışmalar içerisinde olduğumuz için Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğümüz ile bir aile olarak bütünleştik. Ayrıca Sayın Müdürümüz Mehmet Emin ÇAKAR’ın Bingöl’deki Camiamız içinde çok sevildiğini duymuştuk ve müdürümün Bitlis’te atanması biz şehit ve gazi ailelerini çok sevindirmiştir. Müdürümüz ve Müdür yardımcımızın derneğimize ziyaretinden çok büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar