Başsağlığı ve Bilgilendirme Mesajı | Gazi TV

Başsağlığı ve Bilgilendirme Mesajı

Bu haber 07 Ocak 2013 - 14:32 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.
Başsağlığı ve Bilgilendirme Mesajı

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şube Başkanı Sn. Ersin GÜLUÇAR’ın babası vefat etmiştir. Merhum amcamıza Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Ayrıca Gazihaber.com olarak bugün yaptığımız görüşmelerde, Sn. Başkanın gündeme düşen açıklamalarında, genel olarak ifade edilmek istenenin; terörün artık bitmesi ve akan kanın durması için Devletin ne gerekiyorsa yapması ve bu sürecin baltalanmaması gerektiğinin belirtildiği ile bölücübaşının asla ev haspine alınmaması gerektiği bildirilmiştir.

 

Sn. Güluçar yaptığı açıklamada; “Bu sürecin işlerken bölücü örgütün istekleri yerine getirilerek değil, Şehit aileri ve Gazilerin hassasiyetleri dikkate alınarak çözüm üretilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Artık Şehit haberi olmayan bir gecenin sabahına uyanmak istiyoruz.” dedi.

 

Burada sitemizde ve ulusal basında daha önceden yapılan haberlerde bölücübaşına idam cezasının getirilmesini en fazla dillendiren Şube Başkanlarımızdan birisi de Sn. Ersin GÜLUÇAR‘dır. 


Sn. Başkana tekrar başsağlığı diliyor, merhumun mekanının cennet olmasını yüce Allahtan diliyoruz.

Yorumlar

Yorumlar