Bahçeli’ye Sağduyu Teşekkürü

Bahçeli’ye Sağduyu Teşekkürü

20/12/2012 0 Yazar: Gaziler Net
Bahçeli’ye Sağduyu Teşekkürü

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şube Başkanı M.Ersin Güluçar, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.


Beraberinde derneğin Osmaniye şube başkanı Durmuş Öksüz ve Kadirli şube başkanı Tayfun Çiftçi’nin de bulunduğu ziyarette Güluçar, şehit yakınlarının ve gazilerin öne çıkan sorunlarını Bahçeli’ye anlattı. Dernek çalışmaları hakkında da bilgi veren Güluçar şunları dile getirdi: 


“Bizler vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin yakınları ve malul gaziler olarak Milliyetçi Hareket Partisi’nin terör olayları karşısındaki dik duruşunu ve taviz vermez politikasını yakından takip ediyoruz. Milletimizin terör örgütü ve onun yandaşlarına karşı haklı tepkilerini, yürüttüğü aklı selim politikayla, insanlarımızın sokağa dökülmesini yıllardır önlemiş önlemeye de halen devam etmektedir. Zaten bu şer odaklarının istediği de ülkemizde Türk’ü ile Kürt’ü, Çerkez’iyle kardeşçe bir arada yaşayan vatandaşlarımızın içine fitne yerleştirip bugünkü Suriye ve Ortadoğu’da çeşitli örnekleri olan diğer ülkeler gibi iç savaşa sürüklemektir. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye şer odaklarına taviz vermeyen bir tutumla, vatanımızda birlik ve beraberliği, huzur ortamının bozulmaması için izlediği sağ duyulu politikasından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” dedi 


Bahçeli ise yaptığı açıklamada Çukurova yöresinde Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Yetimleri Derneğinin, yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini, faydalı çalışmalarla şehit aileleri ve Gazilerin moral ve motivasyonlarını yüksek tutup onlara yalnız olmadıklarını hissettirdikleri için gönülden teşekkür ettiğini söyledi. 


Haberin Devamı İçin Tıklayınız : http://adanahaberturk.com/haber-6317-Bahceliye-Sagduyu-Tesekkuru.html

Yorumlar

Yorumlar