Ankaradan Erzurum Şubesine Ziyaret | Gazi TV

SON DAKİKA

Ankaradan Erzurum Şubesine Ziyaret

Bu haber 28 Nisan 2012 - 20:31 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Ankaradan Erzurum Şubesine Ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanlığına aday olan Sn. Abdullah ERTAŞtarafından gönderilen İzzet ERTUNÇ ve ekibi Erzurum Şube Başkanlığını ziyaretetti. Alınan bilgiye göre Salı ya da Çarşamba günü Genel Başkan Adayı Sn. Abdullah ERTAŞ ve Ankara Şube Başkanı Sn. Hamit DÖLEK tarafından Erzurum Şubesi ziyaret edilecek.

 

   Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Başkanı Recep AKGÜL yapmış olduğu açıklamada Ankara Şubesi II. Başkanı İzzet ERTUNÇ ve Ömer Duran 27.04.2012 Cuma günü derneğimizi ziyaret ettiler. Erzurum Şube Başkanı Recep AKGÜL ve Yönetim Kurulu tarafından kabul edilen ziyarette konuşan II. Başkan İzzet ERTUNÇ mayıs ayında yapılacak olan Genel Kurulda Adayları olan Sn. Abdullah ERTAŞ’ a Erzurum Şubesinin destek olmasını ve delegelerin Sn. ERTAŞ’a oy vermesini istedi. Genel Merkezimizin taze kana ihtiyacı olduğunu ve tüm şubelerden destek istediklerini dile getirdi. Erzurum Şubesinin çalışmaları hakkında yönetim kurulundan bilgi aldı.

 

   Erzurum Şube Başkanı Sayın Recep AKGÜL ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek şöyle devam etti. Genel Başkan adayı Sn. Abdullah ERTAŞ ve Yönetim Kuruluna başarılar dileyerek, haklarında her şeyin hayırlı olması temennisinde bulundu. Erzurum Şubesini çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Recep AKGÜL daha çok hizmet vermek için bilinçli, birikimli ve deneyimli Genel Merkez Yöneticilerine ihtiyaç duyduklarını dile getirdi. Ziyarette Genel başkan adayı Abdullah Ertaş ve Ankara Şube Başkanı Hamit Dölek telefonla Şube Başkanı Recep AKGÜL’ü arayarak Salı yâda Çarşamba günü Erzurum’da olacaklarını bildirdiler. Burada konuklarımız Erzurum Şubesine yakışır bir şekilde ağırlanmış olup, üzerimize düşen vazife layıkıyla yerine getirilmiştir.

 

   Bu tür görüşmelerin bu süreçte gayet normal olduğunu, başka yönlere çekilmesinin doğru olmadığını belirten Başkan RECEP AKGÜL,amacımız asla dedikodu üretmek olmadığı gibi mevcut başkanımız Sayın Taner URAN’ın da yıpratılmasına yönelik değildir.

 

Yorumlar

Yorumlar