Ankarada Olan Herkesin Önerilerini Bekliyoruz

Ankarada Olan Herkesin Önerilerini Bekliyoruz

06/01/2013 0 Yazar: Gaziler Net
Ankarada Olan Herkesin Önerilerini Bekliyoruz

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şube Başkanı Sn. Üstün Er MİDİLİÇ’in mesajını sizler için yayımlıyoruz.

   Çok kıymetli camiamız büyükleri ve kardeşlerim,

 

   Çok büyük bir vebal ve sorumluluğun bilincinde olarak Ankara Şube Başkanlığı görevine başlamış bulunuyorum. Bütün benliğimizle sizler için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Mevcut sorunların çözümlenebilmesi için çalışacağız.

 

   Ankara Şube Başkanlığı olarak mali açıdan oldukça kötü bir durumda devraldığımız Şubemizi şaha kaldırmak ve mali açıdan sürekli ve temel gelire kavuşturmak için proje geliştireceğiz.

 

   Bu çerçevede hem Ankara’da işsiz olan Şehit Ailesi, Gazi, Ordu Vazife Malulü ve Harp Malulü kardeşlerime istihdam yaratabilmek ve onları iş sahibi yapmak, hem de dernek şubesini temel bir gelir ile camiamızda sıkıntısı ve sorunu olan kardeşlerimizin derdine derman olmak niyetindeyiz.

 

   Bunun için özellikle Ankara’da bulunan bütün Şehit Aileleri, Gaziler, Ordu Vazife Malulleri ve Harp Malullerinin görüş ve önerileri ile projelerini bekliyorum. Dernek Şubemize çayımızı içmeye gelebilecekleri gibi telefon ile de irtibata geçebilirler.

 

   Saygı ve sevgilerimle,


    Gazi Üstün Er MİDİLİÇ – Ankara Şube Başkanı

    Cep Tel. No: 0 532 361 82 70

 

Yorumlar

Yorumlar