Home » Şehit Gazi » Akim’den Şehit Yetimine Gelen Yanıt
Akim’den Şehit Yetimine Gelen Yanıt

Akim’den Şehit Yetimine Gelen Yanıt

Akim’den Şehit Yetimine Gelen Yanıt

Geçtiğimiz günlerde AKİM’e talep ve şikayetleri iletmemiz yönünde haber yapmıştık. AKİM’e iletilen şikayet ve talepler direkt Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına iletiliyor. Şehit yetimi kardeşimiz Sn. Hazım SAYDAM’a gelen yanıt aşağıda sunulmuştur;

    Sayın HAZIM SAYDAM AK Parti İletişim Merkezi’ne yapmış olduğunuz 130131-1318 numaralı başvurunuz, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı; ‘na iletilmiştir. Bakanlıktan gelen cevaplar aşağıda yer almaktadır.


   İlgili Mercilerin Cevabı: 04.02.2013 Sayın Hazım SAYDAM; Görüs ve önerileriniz için tesekkür ederiz. Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığımız bünyesinde olusturulan komisyonlar tarafından görüş ve önerilerinizi de kapsayan konularda çalışmalar yürütülmektedir. Gelişmeler hakkında www.aile.gov.tr web adresinden takip edebilirsiniz. Bilginize sunar iyi günler dileriz.


   Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı – Bilginize sunar sistemimizi kullandığınız için teşekkür ederiz.

   

   Sizde AKİM’e talep ve sorunları ileterek farkındalık yaratmak istiyorsanız daha önceden yapmış olduğumuz haberi görüntülemek için tıklayınız>>>


Yorumlar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Welcome!

Pitchfork snackwave vaporware tofu next level. Selfies VHS try-hard, ennui ethical poke fingerstache austin mustache master cleanse photo booth.

SUBSCRIBE NOW

GreatNews theme combines elegance with powerful features. Retina ready and designed specifically for use across a broad.