Ahmetli Meslek Yüksek Okulundan Ziyaret | Gazi TV

SON DAKİKA

Ahmetli Meslek Yüksek Okulundan Ziyaret

Bu haber 01 Mart 2012 - 16:44 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Ahmetli Meslek Yüksek Okulundan Ziyaret

Celal Bayar Üniversitesi Ahmetli Meslek Yüksek Okul Müdürü Yrd. Doç.Dr. Mustafa Kırlı, Yüksek Okul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Harun Gümüş ve Yüksek Okul Sekreteri Hilmi Bilen ile beraberindeki öğrencilerde dâhil olmak üzere Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesine ziyarette bundular.


    Ziyaret esnasında konuşan Ahmetli Meslek Yüksek Okul Müdürü Yrd. Doç.Dr. Mustafa Kırlı,‘‘Şehit Ailelerimize ve Gazilerimize hizmet eden derneğimizde olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını veren, uzuvlarını yitiren değerli insanlara sahip çıkmamızın önemine değinmek isterim. Bugün bu bilinçle buradayız. Daima sizlere karşı hassas olacağımızı ve gereken desteği sunacağımızı bilmenizi isterim’’ dedi.

     Dernek Başkanı Ümit Taydaş ise, ‘‘Bizleri önemsemeniz, vaktinizi ayırıp yanımızda olmanız önemli. Tüm vatandaşlarımıza örnek olacak şekilde topluma mesaj vermemiz sayenizde gerçekleşmiş oluyor. Şehit Ailesi, Gazi ancak unutulduğunda ölür. Bu asla akıllardan çıkmamalıdır’’ diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar