Adana Şubesinden Basın Açıklaması | Gazi TV

SON DAKİKA

Adana Şubesinden Basın Açıklaması

Bu haber 17 Mayıs 2012 - 20:34 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Adana Şubesinden Basın Açıklaması

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şubesi Başkanı Sn. Ersin GÜLUÇAR’ın yapmış olduğu basın açıklaması aşağıda sunulmuştur. Kamuoyunun dikkatine sunulur.

 

BASIN AÇIKLAMASI  

 

 17 Mayıs 2012 Hatay İli Dörtyol ilçesi Amanoslar kırsalında  Göreve giden Jandarma Birliklerimize Roketli Saldırı düzenleyip, 3 Askerimizi  Şehit eden kalleş Bölücü Örgüt PKK,  kanlı eylemlerine bir yenisini daha eklemiştir.

 

Kutsal T.B.M.M. Çatısı altında açıktan Terör Örgütene destek vermekten çekinmeyen, Örgüt Mensuplarını Kardeş ilan eden Vekil bozuntuları, Huzur ortamını bozmaya yönelik yaptıkları açıklamalar ile bu saldırılara, taraf olduklarını açıkça belli etmişlerdir.

 

Biz Şehit Aileleri ve Malul Gaziler olarak İdam yasasının bir an önce çıkmasını ve Ellerine Asker, Polis ve Masum İnsanların kanı bulaşanların, İdam sehpasında hesap vermelerinin şart olduğunu önemle altını çizerek haykırıyoruz. Demokratikleşme adına atılan adımların, Zehirlenmiş ve İnsani yönünü kaybetmiş Terör Örgütü Yönetici ve Mensuplarının umurunda olmadığı, yaptıkları bu saldırılarla açıkça ortaya koymuşlardır.

 

Ülkemizin Huzur ortamını içten ve dıştan bozmaya yönelik çalışmalar yapan hainler, Bir gün mutlaka Şehit ve Gazilerin Kanlarında boğulacaklardır.

 

Bu duygularla Şehitlik Mertebesine ulaşan J.Bnb.Erhan DİKMEN, J.Ütğm.Aytaç KAYA, J.Tğm.Ahmet TARIM’a Allahtan Rahmet, yaralı Askerlerimize  Acil şifalar dileriz.Tüm Milletimizin Başı sağolsun.

 

 

                                                                               

                                                                                                 Mehmet Ersin GÜLUÇAR

                                                                                                 Şube Başkanı

                                                                                                 Dernek Başkanı

Yorumlar

Yorumlar