Açıklama | Gazi TV

SON DAKİKA

Açıklama

Bu haber 06 Ocak 2012 - 14:11 'de eklendi ve 5 views kez görüntülendi.

Açıklama

Gazihaber’den açıklama

     Sevgili okuyucularımız, site olarak yaklaşık bir yıldır şehit aileri, gazilerimiz ve ordu vazife malulleriyle ilgili güncel gelişmeleri ve mevcut haklarımızı (bilenler kadar bilmeyenler de var) elimizden geldiğince yayınlamaktayız. Aynı zamanda mevcut sıkıntıları bizzat yaşayarak bildiğimizden bu sıkıntıların çözümü noktasında kamuoyu oluşturma çabası içerisindeyiz.

 

    Unutmamalıdırki siteninin haber akışını sağlayan bizlerde gazileriz. Bilgi ve haberlerin yayınlanması iki üç kişinin çabalarıyla yürütülmektedir.

 

    Son günlerde haber yorumlarında ve iletişim bölümünden gelen iletilerde kimi takipçilerimizde, sanki yeni yasaların çıkmasasında suçlu bizmişiz, yalan haber yapmışız algısı oluşmuş. Bakın sevgili dostlar; siyasilerin, bürokratların kısacası yetkililerin ağzından çıkmayan sözleri onların sözleriymiş gibi yayınlamayız!  Verilen sözler yerine getirilmiyorsa yada zamanında gerçekleşmiyorsa bu bizim değil sözleri sarfedenlerin sorumluluğudur. 

 

    Şehit ailelerimize ve gazilerimize gücümüzün yettiğinde bilgi paylaşımına devam edeceğiz, tüm takipçilerimize saygılarımızı sunarız.

 

gazihaber.com  

Yorumlar

Yorumlar