30 Ağustos Zafer Bayramı | Gazi TV

30 Ağustos Zafer Bayramı

Bu haber 30 Ağustos 2013 - 1:06 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.
30 Ağustos Zafer Bayramı

Bitlis Şehit Aileleri Derneği Başkanlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.
Dernek Başkanlığından yayınlanan mesajında şu ifadelere yer verildi;
‘‘Aziz Milletimizin yeniden doğuşunu müjdeleyen ve Cumhuriyetimize can veren büyük zaferin 91. yıldönümünü kutlamanın heyecanı, gururu ve sevinci içerisindeyiz.

30 Ağustos Zafer Bayramı, tarihi şan, şeref ve üstün başarılarla dolu bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınmayacağının tarihsel bir kanıtıdır. Tarihimizin en önemli dönüm noktası ve milletimizin hürriyet ve bağımsızlık fikrinin ölmez bir anısı olarak tarihteki yerini alan 30 Ağustos Zafer Bayramı, aynı zamanda bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol göstermiş ve rehber olmuştur. Milletimizin makûs talih kaderini değiştirmiş olan bu zafer ile Türk Milleti, hiçbir şekilde vatanın bütünlüğünden, bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, Milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, Türkler, Kürtler, Aleviler ve Suniler ile sonsuza kadar hür, bağımsız ve onurlu bir şekilde yaşayacağını bütün cihana kanıtlamıştır.


            Bu duygu ve düşüncelerle, Başta Başkumandan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyor, Ülkemizin huzur ve güvenliği için bugün de aynı inanç ve kararlılıkla mücadele eden ve şehit düşen Şehitlerimizi Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize de sağlık ve esenlikler diliyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramınızı Kutluyoruz.


                                                                                                      Bitlis Şehit Aileleri Derneği

                                                                                                         Yönetim Kurulu Başkanı 

                                                                                                                Seyfettin APAK


Yorumlar

Yorumlar