30 Ağustos Mesajı | Gazi TV

30 Ağustos Mesajı

Bu haber 30 Ağustos 2013 - 22:24 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.
30 Ağustos Mesajı

Türkiye Gaziler Vakfı Zafer Bayramı Mesajı

Ağustos ayı biz Türk Milleti için, tarihimiz boyunca her zaman iftiharlara sebep olan önemli bir ay olmuştur. Tarihte bu ay içinde; Şanlı Sultan Alparslan Anadolu’nun kapılarını bir daha kapanmamak üzere Türk Milletine açmış ve yine Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Kahraman Türk askeri; bu zaferle birlikte hain düşmanın, haksızca ve alçakça işgaline “dur” diyerek, kanımızın son damlasını akıtmadan yurdumuzu kimseler bırakmayacağımızı dünyaya ispatlamıştır.


30 Ağustos zaferi, Türk milletinin asla esir edilemeyeceğini; semaları süsleyen Türk Bayrağı’nı gönderden indirilemeyeceğini ve gök kubbeyi çınlatan ezan seslerinin dindirilemeyeceğini bütün dünyaya ilan eden kutsal bir zaferdir. 


Bu zafer, namusumuzu ve mukaddes değerlerimizi düşman saldırısından kurtarmakla kalmamış; aynı zamanda esaret altında bulunan diğer Müslüman milletlere de ilham kaynağı olmuştur.


Türkiye Gaziler Vakfı ve Şahsım olarak; 


Mustafa Kemal Atatürk’e, silâh arkadaşlarına ve komutasında savaşmış askerlere şükranlarımı sunar, Tüm Türk Halkının, Şehit ailelerimizin ve Kahraman Gazilerimizin, Zafer Haftasını ve 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlarım.


                                                                                                 Lokman AYLAR

                                                                                   Türkiye Gaziler Vakfı Genel Başkanı 


Yorumlar

Yorumlar