İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2. İş Hakkı İle İlgili Çanakkale Şehit Aileleri Derneği Çalı

Son güncelleme tarihi

2. İş Hakkı İle İlgili Çanakkale Şehit Aileleri Derneği Çalı

Şehit ailelerinin 2. iş hakkında feragat sorununun çözümlenebilmesi için Çanakkale Şehit Aileleri Derneğinin yapacağı çalışmayı içerir haber metni aşağıda sunulmuştur.

 

3713 sayılı Kanuna göre şehit ailelerimize 2 iş hakkı verilmiştir fakat FERAGAT HAKKI olmadığından dolayı bazı şehit ailelerimizde sorunlar yaşanmış şehit ailelerimizin yakınlarına red cevabı gelmiştir .

Çanakkale şehit aileleri derneği olarak 2 iş hakkıyla ilgili RED cevabı gelen şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmak amacıyla bir çalışma yapmaya karar verdik bu çalışmamız neticesinde ülkemizdeki 2 iş hakkıyla ilgili red cevabı gelen şehitlerimizin bilgilerini 18 MART MÜNASEBETİ NEDENİYLE 17 MART GÜNÜ ÇANAKKALE İLİMİZE GELECEK OLAN BAŞBAKANIMIZA SUNACAĞIZ ve yaşanan mağduriyetleri başbakanımıza anlatıp şehitlerimizin emanetlerinin sorunlarını gidermek istiyoruz bu anlamda Çanakkale Şehit aileleri derneği başkanı gülşen hanıma tüm red cevabı gelen şehitlerimizin yetimlerinin faks çekerek kendi bilgilerini tarafımıza yollamalarını uygun gördük.  

örnek metin 

…….. tarihinde teröristlerle girilen çatışmada şehit olan…………   /terör örgütüyle çatışmaya giderken/ terör faliyetleri sırasında /  …….isimli  sicil numaralı  polis memuru/assubay/çavuş /emniyet müdürü/ ogluyum /kardeşiyim /eşiyim/annesiyim/babasıyım/

şehit ailelerine verilen 2 iş hakkından feragat hakkı olmadığı için tarafıma red cevabı gelmiştir iş hakkından faydalanmak istiyorum.

İletişim ve isim bilgilerinizle birlikte imzalayarak faks çekmeniz gerekmektedir yukarıdaki dilekçemiz örnek bir dilekçedir tüm görev şehitlerimizin çocukları ve gazilerimizde herhangi bir sıkıntı sorun ve isteği varsa başbakanımıza ilgili bakanlarımızdan gelecek olanlara teslim ederiz amacımız tüm camiamızın mağduriyetlerini gidermektir 

 

Faks çekilecek numara  Gülşen hanımın dikkatine derseniz daha çabuk elimize ulaşır.

Faks Numarası: 0286 217 15 19

 

                                                                                   Gökhan UZ

                                                                                 Şehit Çocuğu

                                                                     Çanakkale Şehit Aileleri Derneği

                                                                                Genel Sekreteri

Yorumlar

Yorumlar

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir