1 Gün Mesai İstiyoruz | Gazi TV

SON DAKİKA

1 Gün Mesai İstiyoruz

Bu haber 03 Temmuz 2012 - 12:28 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

1 Gün Mesai İstiyoruz

Şehit Aileleri ve Gazileri her platformda dile getiren, onlar için ne yapılsa azdır diyen Devlet Büyüklerimizden Meclis tatile girmeden yasa tasarısını görüşerek yasalaşma sürecini tamamlamalarını istiyoruz.

   Bugün Meclis saat 13:00 itibari ile yeniden toplanacak… Yıllardır gündemde olan Şehit Aileleri, Gaziler ve Ordu Vazife Malullerinin sabırla beklediği yasa tasarısının öncelikli olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu itibar ile saygıdeğer Devlet büyüklerimizden Şehit Aileleri, Gaziler ve Ordu Vazife Malulleri için en azından 1 günlerini ayırmalarını, gerekirse sabaha kadar çalışarak bu yasa çalışmasını tamamlamalarını, bunu yaptıkları takdirde kendilerine müteşekkir olacağımızı belirtmek istiyoruz. Bu konuda özellikle AK PARTİ, MHP, CHP milletvekillerinden bu konuya hassasiyetle yaklaşmalarını temenni ediyoruz.

    

    Ayrıca kanun tasarısının Genel Kurulda görüşülmesi esnasında Şehit Aileleri, Gaziler ve Ordu Vazife Malullerinin talepleri noktasında kim zerre katkıda bulunursa Allah ondan razı olsun…

Yorumlar

Yorumlar